• Aktualności
  • 16.10.2018

Rusza sprzedaż II etapu Aroma Park

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania na osiedlu Aroma Park, realizowanym przez YIT na warszawskiej Białołęce, mogą od dziś zapoznać się z ofertą lokali powstających w ramach II etapu inwestycji. Do sprzedaży trafiło 69 mieszkań. Zakończenie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2019 roku.

Widzimy, że w miarę postępu prac przy realizacji Aroma Park zainteresowanie naszą inwestycją rośnie. Prawie na rok przed oddaniem do użytku I etapu mamy już sprzedanych 60% mieszkań. W II etapie powstaną głównie mieszkania dwu- i trzypokojowe. Okna od strony południowej będą wychodzić na historyczną willę fabrykancką. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 89 miejsc postojowych – mówi Dorota Śledyńska, dyrektor sprzedaży YIT w Polsce. – Serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które mieści się w zrewitalizowanym przez YIT budynku portierni drożdżowni Henryka Bienenthala. Nie tylko można się tu zapoznać ze szczegółową ofertą mieszkań, ale także przekonać się, jak wyjątkowe jest to miejsce – dodaje Dorota Śledyńska.

 

Oprócz historycznej zabudowy, Aroma Park wyróżniać będzie duża powierzchnia terenów zielonych oraz bliskość Parku Henrykowskiego, który od kilku lat stanowi centrum życia kulturalnego i społecznego dzielnicy Białołęka. Dodatkowo, planujemy stworzenie na terenie osiedla sześciu stref specjalnych, w tym m.in. strefy kontekstu historycznego, strefy ciszy z przestrzenią do odpoczynku i pracy na świeżym powietrzu, strefy aktywności z placem zabaw oraz siłownią, a także strefy wspólnej z przestrzenią piknikową.

Lista aktualnie dostępnych mieszkań