Strony lokalne:
Corporate site:
04.03.2018
  • Aktualności

YIT na Północnych Targach Nieruchomości

Już w nabliższy weekend, 10-11 marca, odbędą się Północne Targi Dzielnicowe & Budowa Domu! Na targach nie może oczywiście zabraknąć YIT, a promować będziemy naszą najnowszą inwestycję zlokalizowaną na Białołęce - Aroma Park. Szukasz mieszkania? Chcesz porozmawiać i poznać szczegóły oferty? Pięknie zapraszamy na nasze stoisko. 

Hala BOS, ul. Strumykowa 21. Godz. 10:00-16:00

STOISKO A8

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij