• Aktualności
  • 03.12.2019

Parkur Residence z fundamentami

Pierwszy etap osiedla mieszkaniowego Parkur Residence, realizowanego przez YIT w sąsiedztwie toru treningowego wyścigów konnych Służewiec, osiągnął stan zerowy. Zakończenie budowy planowane jest na początek 2021 roku.

Zamieszkaj w Parkur Residence

– Wyróżnikami Parkur Residence są bez wątpienia: wysoka jakość zastosowanych materiałów, fiński charakter inwestycji, a także otwarte ogrody na dachach oraz przestrzenie wspólne zaaranżowane tak, aby zachęcały do integracji z sąsiadami i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Warto w tym miejscu również dodać, że współpraca z generalnym wykonawcą, firmą Kalter S.A., przebiega wzorowo. Jesteśmy przekonani, że ukończymy budynek w zaplanowanych terminach – mówi Joanna Lewandowska, dyrektor techniczny YIT w Polsce.

 

Co znajdziesz na osiedlu?

Cała inwestycja Parkur Residence realizowana będzie w trzech etapach, w ramach których powstaną dwa 11-kondygnacyjne budynki. W ofercie znajdzie się łącznie 400 mieszkań – od kawalerek po lokale o powierzchni 90 m2. Oprócz charakterystycznych dla YIT fińskich akcentów, takich jak zastosowanie naturalnych materiałów budowlanych, firma zaoferuje mieszkańcom nowoczesne, przyjazne dla środowiska rozwiązania. Na przestrzeniach wspólnych znajdą się miejsca do zasilania urządzeń mobilnych, dzięki którym każdy bez problemu naładuje swój telefon spędzając czas na świeżym powietrzu. Ponadto część miejsc postojowych w garażu podziemnym wyposażonych zostanie w instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym. Nie zabraknie też zieleni. Park kieszonkowy oraz ogrody na dachach zapewnią idealne miejsce do relaksu.