• Aktualności
  • 01.02.2020

Dom Mehoffera z generalnym wykonawcą. Zaczynamy przedsprzedaż

Fiński deweloper YIT rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w swojej najnowszej inwestycji – Domu Mehoffera. Osiedle powstanie przy ul. Mehoffera 23 na warszawskim Tarchominie i zaoferuje klientom łącznie 129 lokali. Generalnym wykonawcą została firma ERBUD S.A., która rozpoczęła już prace budowlane.

Dlaczego warto tu zamieszkać?

Dom Mehoffera powstaje w bardzo ciekawej okolicy. W pobliżu znajdują się placówki oświatowe, ośrodki kultury i place zabaw. Nie brakuje też terenów zielonych oraz ścieżek rowerowych zapewniających możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Mieszkańców od urokliwego brzegu Wisły będzie dzieliło tylko 700 metrów. Przedsprzedaż lokali właśnie się rozpoczęła. Zapraszamy do biura sprzedaży, które znajduje się przy ul. Klasyków 10, na terenie innej naszej inwestycji – Aroma Park – mówi Dorota Śledyńska, dyrektor sprzedaży YIT w Polsce.

 

Oferta dla mieszkańców

Dom Mehoffera zaprojektowany został w formie kaskadowej z 7, 10 i 13 kondygnacjami. Elewację wyróżni elegancki spiek kwarcowy oraz materiały drewnopodobne. W ofercie jest 129 mieszkań. Są to kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe, o metrażu od 27 m2 do 81 m2. Wszystkie będą charakteryzować się bardzo funkcjonalnymi rozkładami oraz dużymi balkonami i loggiami. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 179 miejsc postojowych w podziemnym garażu. Część zostanie wyposażona w ładowarki do samochodów elektrycznych i hybrydowych. Na parterze znajdą się lokale usługowe, zaś na wewnętrznym patio będzie można odpocząć w otoczeniu zieleni, pod pergolą z winobluszczem.

 

Sztuka na wyciągnięcie ręki

W Domu Mehoffera nie zabraknie również elementów sztuki. W przestrzeniach wspólnych zostaną wywieszone reprodukcje dzieł znanego malarza i grafika Józefa Mehoffera - to właśnie jego twórczość stanowiła inspirację dla YIT przy tworzeniu koncepcji tego projektu.