16.04.2020
  • Aktualności

Parkur Residence uzyskał swoją docelową wysokość

Pierwszy budynek osiedla Parkur Residence, mieszczącego się przy ul. Kłobuckiej 25, osiągnął stan surowy otwarty. Prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem. Zakończenie I etapu inwestycji w ramach którego powstaną 132 mieszkania, zaplanowane jest na początek 2021 roku.

Kolejny kamień milowy

– Realizacja projektu Parkur Residence przebiega bez zakłóceń. Obecnie w budynku montowane są już okna, trwają także prace murarskie. Wyróżnikiem projektu z pewnością będą otwarte dachy z pięknie zaaranżowanymi ogrodami. W takim miejscu mieszkańcy będą mogli się zrelaksować podziwiając panoramę miasta oraz tor treningowy wyścigów konnych Służewiec – mówi Joanna Lewandowska, dyrektor techniczny YIT w Polsce.

 

Co jeszcze wyróżni Parkur Residence?

Oprócz ogrodów na dachach, które są wizytówką Parkur Residence, osiedle zaoferuje mieszkańcom charakterystyczne dla projektów YIT połączenie fińskiego designu z nowoczesnymi, proekologicznymi rozwiązaniami. Część miejsc postojowych w garażu zostanie zaopatrzona w instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym. Nie zabraknie również punktów do zasilania urządzeń mobilnych w przestrzeni wspólnej. Na terenie osiedla powstanie też park kieszonkowy, a także trzy strefy, w których będzie można odpoczywać lub uprawiać sport na świeżym powietrzu. Cały projekt obejmuje realizację ponad 400 mieszkań, które powstaną w trzech etapach.

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij