• Aktualności
  • 21.12.2020

Parkur Residence z pozwoleniem na użytkowanie

Fiński deweloper YIT zakończył budowę I etapu osiedla mieszkaniowego Parkur Residence oraz uzyskał pozwolenie na jego użytkowanie. Pierwsi klienci odbiorą klucze do swoich nowych mieszkań już w styczniu. To kolejna inwestycja, którą firma YIT zrealizowała na kilka miesięcy przed założonym w harmonogramie terminem.

– W YIT wiemy, jak ważna dla osób czekających na odbiór kluczy do swojego nowego mieszkania jest realizacja inwestycji w terminie. Zawsze dokładamy więc starań, aby projekty powstawały zgodnie z harmonogramem - to nasze zobowiązanie wobec nabywców lokali. Wierzymy, że szczególnie teraz, w tym niecodziennym czasie, świadczy to o rzetelności naszej firmy i buduje zaufanie klientów. W skali międzynarodowej terminowość YIT potwierdzają również wyniki badania EPSI Rating 2020 – w zakresie inwestycji mieszkaniowych otrzymaliśmy ocenę powyżej średniej branżowej, jako firma realizująca projekty zgodnie z założonym harmonogramem – mówi Tomasz Konarski, prezes zarządu YIT w Polsce.

 

Zamieszkaj w Parkur Residence

W pierwszym etapie Parkur Residence powstały 132 mieszkania o metrażach od 27 m2 do 90 m2, a także podziemny parking, w którym część miejsc postojowych przystosowana jest do ładowania samochodów hybrydowych oraz elektrycznych. Do dyspozycji mieszkańców będzie też otwarty ogród na dachu, który jest wizytówką projektu. To świetnie miejsce na relaks lub spotkanie z bliskimi, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Dodatkowo na terenie Parkur Residence powstał już park kieszonkowy oraz boisko do gry w koszykówkę. Pojawiły się także elementy małej architektury, takie jak ławki z punktami do zasilania urządzeń mobilnych.

 

Cała inwestycja zostanie zrealizowana w trzech etapach i obejmie łącznie 400 mieszkań. Osiedle wyróżnia najwyższa jakość materiałów budowlanych, elegancka elewacja inspirowana fińskim stylem oraz nowoczesne, proekologiczne rozwiązania. Zgodnie z autorską koncepcją YIT „More Life in Yards”, przestrzenie wspólne zostały podzielone na trzy części: strefę aktywności, w której można uprawiać sport, relaksu oraz socjalną – z polaną piknikową i miejscem na grilla.

 

W pierwszym etapie Parkur Residence dostępnych jest jeszcze 40 gotowych mieszkań.