• Aktualności
  • 19.05.2020
  • 1 wyświetleń

Rusza III etap Aroma Park

Firma YIT rozpoczyna realizację III etapu osiedla Aroma Park. W kolejnej fazie projektu powstaną nowe budynki, które zaoferują 90 mieszkań w otoczeniu bogatej zieleni oraz historycznej zabudowy gorzelni drożdżowej Henryka Bienenthala. Generalnym wykonawcą została firma UNIBEP. Aroma Park cieszy się dużą popularnością – wszystkie mieszkania, które powstały w ramach etapów I i II zostały już wyprzedane.

W takim miejscu chce się mieszkać

Przy realizacji Aroma Park od samego początku przyświeca nam jeden podstawowy cel – chcemy stworzyć przestrzeń do życia, która w unikatowy sposób łączy wyjątkową historię, piękną architekturę oraz otoczenie natury. Dwa zakończone już etapy inwestycji są najlepszym dowodem na to, że jest to możliwe. Z nową ofertą można zapoznać się na naszej stronie internetowej, gdzie wprowadziliśmy możliwość zdalnej rezerwacji lokali, a także osobiście w biurze sprzedaży przy ulicy Klasyków 10 – mówi Tomasz Konarski, prezes YIT w Polsce.

Nowe budynki Aroma Park stanowią spójną kontynuację dotychczasowej zabudowy. Będą miały cztery kondygnacje naziemne oraz podziemny parking. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 131 miejsc postojowych, z których część wyposażona będzie w instalacje do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Zakończenie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2021 roku.

 

Aroma Park rośnie w oczach

Do tej pory w ramach osiedla Aroma Park powstały już trzy nowe budynki, w których łącznie znalazło się 147 lokali. Docelowo mieszkań będzie około 400, co oznacza, że po zakończeniu III etapu projekt przekroczy półmetek.

Oprócz historycznej zabudowy, Aroma Park wyróżni duża powierzchnia terenów zielonych oraz bliskość Parku Henrykowskiego, do którego prowadzić będzie bezpośrednie przejście z terenu osiedla. Nie zabraknie również zaaranżowanych stref specjalnych. Mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. ze strefy ciszy, w której spokojnie odpoczną na hamaku lub ze wspólnej części piknikowej, z pielęgnowanym ogrodem oraz grillem. Całości dopełni zaś wewnętrzna, dostępna dla wszystkich lokatorów, tężnia.