• Aktualności
  • 02.01.2020

Zaczynamy sprzedaż mieszkań w Nordic Sadyba

Wraz z początkiem nowego roku fiński deweloper YIT rozpoczął sprzedaż mieszkań w jednej ze swoich najnowszych inwestycji – Nordic Sadyba. W budynku, który powstaje przy ul. Nałęczowskiej 33 w Warszawie, znajdzie się łącznie 281 lokali. Budowa rozpoczęła się w czwartym kwartale 2019 roku, a jej zakończenie planowane jest na koniec roku 2021. Generalnym wykonawcą jest firma UNIBEP.

Miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny

Nordic Sadyba to projekt, który przygotowaliśmy głównie z myślą o rodzinach. Stawiamy na bezpieczeństwo oraz przestronne, widne mieszkania, które zapewnią wyjątkowy komfort życia na co dzień. Niewątpliwym atutem jest spokojna, kameralna okolica z bogatą infrastrukturą społeczną i usługową, dobrze skomunikowana z centrum miasta – mówi Dorota Śledyńska, dyrektor sprzedaży YIT w Polsce.

 

Okna na świat

Osiedle Nordic Sadyba zostanie zrealizowane w jednym etapie. W 11-kondygnacyjnym budynku znajdą się mieszkania o metrażu od 27 m2 do 119 m2 z przewagą lokali o większych powierzchniach. Ich ogromną zaletą będą duże okna, które zapewnią bardzo dobry dostęp do światła dziennego, a na wyższych piętrach również piękny widok na panoramę miasta. Jest to rozwiązanie charakterystyczne dla fińskiego designu. W Nordic Sadyba zostanie ono połączone z nowoczesnymi akcentami, takimi jak przeszklone balkony, a także mosiężne okładziny ścienne w holach oraz ceglane na parterze.

Mieszkańcy będą mogli zrelaksować się na wewnętrznym patio pełnym bogatej zieleni. Do ich dyspozycji będzie również podziemny parking na 342 miejsca postojowe oraz lokale usługowe na parterze.