• Aktualności
  • 11.08.2020

YIT ukończyło budowę ostatniego etapu osiedla Nordic Mokotów

Firma YIT otrzymała pozwolenie na użytkowanie III etapu osiedla Nordic Mokotów, a klienci zaczęli już odbierać klucze do zakupionych mieszkań. Tym samym fiński deweloper zakończył realizację swojej pierwszej inwestycji w Polsce.

Rozpoczęcie budowy osiedla Nordic Mokotów w czerwcu 2016 roku zainaugurowało działalność YIT w Polsce, dlatego zakończenie tej inwestycji jest dla nas bardzo ważnym wydarzeniem. Projektując osiedle od samego początku zdecydowaliśmy się postawić na wysoką jakość zastosowanych materiałów, proekologiczne rozwiązania oraz fińskie akcenty. Chcemy, aby te elementy na stałe wpisały się w charakterystyczny styl naszego budownictwa i były mocnymi punktami wszystkich inwestycji YIT w Polsce. Jednocześnie nie zwalniamy tempa. Obecnie w Warszawie trwa budowa czterech innych naszych osiedli mieszkaniowych. Przygotowujemy się również do rozpoczęcia prac w Gdańsku, gdzie stworzymy obiekt z kategorii mixed-use – mówi Tomasz Konarski, prezes zarządu YIT w Polsce.

 

Fińskie osiedle w spokojnej okolicy

Osiedle Nordic Mokotów oferuje łącznie 340 mieszkań o różnych metrażach – od kawalerek po dwupoziomowe lokale o powierzchni ponad 100 m2. Wszystkie posiadają przestronne drewniane balkony lub tarasy, co stanowi charakterystyczny dla całego osiedla wyróżnik. Mieszkańcy mają do dyspozycji zielone patio, lokale usługowe, a także podziemny parking z miejscami postojowymi przystosowanymi do ładowania pojazdów elektrycznych.

Atutem inwestycji jest także lokalizacja w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do środków komunikacji miejskiej, ścieżek rowerowych, sklepów, lokali gastronomicznych i usługowych, a także placówek oświatowych oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych, takich jak tor łyżwiarski Stegny.

 

Mieszkania gotowe do odbioru

W Nordic Mokotów jest jeszcze do wyboru około 30 gotowych mieszkań. Z ofertą dostępnych lokali można zapoznać się na stronie internetowej, na której dostępne są również dedykowane wirtualne spacery. Wszystkie mieszkania można obejrzeć oraz zarezerwować on-line.