• Aktualności
  • 25.05.2022

Trzeci etap Parkur Residence osiągnął swoją docelową wysokość

Na dachu ostatniego etapu osiedla Parkur Residence, budowanego przez fińskiego dewelopera YIT, zawieszono wiechę. Oznacza to, że budynek osiągnął swoją docelową wysokość. Prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem, a zakończenie trzeciego etapu inwestycji, w ramach którego powstaną 162 mieszkania, zaplanowane jest na czwarty kwartał bieżącego roku.

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca realizacji naszej kolejnej inwestycji w Warszawie. Już niedługo przyszli mieszkańcy Parkur Residence będą mogli odebrać klucze do swoich nowych mieszkań. Projekt wyróżniają elegancka bryła, fiński styl oraz zrównoważone rozwiązania. Nasi klienci będą mieli również do dyspozycji całodobową recepcję, prywatny park kieszonkowy na terenie osiedla, a także otwarte ogrody na dachach, z których można podziwiać panoramę Warszawy i pobliskie zielone tereny wyścigów konnych Służewiec – mówi Tomasz Konarski, prezes YIT w Polsce.

Zrównoważone życie w Parkur Residence

Parkur Residence to miejsce doskonałe zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Osiedle przypadnie do gustu szczególnie osobom lubiącym bliskość natury, szukającym wyciszenia i odpoczynku od zgiełku miasta. Okolica jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy oraz innymi dzielnicami. Jej zaletą jest również dynamicznie rozwijająca się infrastruktura społeczna. Oprócz ogrodów na dachach oraz parku kieszonkowego, Parkur Residence oferuje trzy strefy wspólne, opracowane zgodnie z autorską koncepcją YIT – „More Life in Yards”, w których będzie można odpoczywać lub uprawiać sport na świeżym powietrzu. YIT, jako lider w rozwoju zrównoważonych miast w krajach nordyckich, zwraca szczególną uwagę na implementację rozwiązań proekologicznych w budownictwie. Podczas realizacji inwestycji wprowadzane są nowoczesne technologie, które zwiększają efektywność energetyczną. W Parkur Residence zostaną zamontowane instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym. Nie zabraknie również punktów do zasilania urządzeń mobilnych w przestrzeni wspólnej. Projekt osiedla obejmuje łącznie realizację ponad 400 mieszkań.