• Aktualności
  • 24.01.2023

Ostatni etap Parkur Residence ukończony

Zakończyliśmy budowę ostatniego etapu osiedla Parkur Residence. Łącznie w ramach projektu przy ul. Kłobuckiej w Warszawie powstało 410 mieszkań.

W trzecim etapie Parkur Residence wybudowano 162 mieszkania usytuowane na 10 kondygnacjach naziemnych. Cechą charakterystyczną budynku jest otwarty taras na dachu, dostępny dla wszystkich mieszkańców, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta oraz zielone tereny wyścigów konnych Służewiec. Lokatorzy mają również do dyspozycji reprezentacyjne lobby z całodobową recepcją, a także miejsca parkingowe w garażu podziemnym, z których część wyposażona jest w instalacje do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Sprzedaż mieszkań trwa, zaś w ofercie dostępne są zarówno gotowe kawalerki, jak i większe lokale, które można obejrzeć na żywo.

2. yit parkur residence www (3).jpg

– Parkur Residence to szczególny projekt w naszym portfolio. Pierwszy etap ze 132 lokalami sprzedaliśmy klientom indywidualnym. Drugi etap i 116 mieszkań w całości  nabył w 2021 roku fundusz NREP, który z sukcesem wynajął już prawie wszystkie lokale. Ostatni etap ze 162 mieszkaniami oferowanymi na rynku pierwotnym zamyka cała inwestycję – mówi Tomasz Konarski, prezes YIT w Polsce. – Osiedle wyróżnia fiński styl, wysoka jakość wykończenia oraz szereg udogodnień dla mieszkańców, w tym prywatne tereny zielone. Jestem pewien, że nasi klienci, który już dziś mogą odebrać klucze do mieszkań, poczują się tutaj jak w domu.

Parkur Residence blisko natury

Parkur Residence zaprojektowano z myślą o osobach ceniących sobie otoczenie natury, szukających wyciszenia i odpoczynku od zgiełku miasta. Oprócz ogrodów na dachach oraz prywatnego parku kieszonkowego znajdującego się na terenie inwestycji, oferuje ona trzy strefy wspólne, opracowane zgodnie z autorską koncepcją YIT – „More Life in Yards”, w których można odpoczywać lub uprawiać sport na świeżym powietrzu. To miejsce doskonałe zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi, a także inwestorów. Okolica jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy oraz innymi dzielnicami. Jej zaletą jest również dynamicznie rozwijająca się infrastruktura.

3. yit parkur residence www (2).jpg

YIT, jako lider w rozwoju zrównoważonych miast w krajach nordyckich, zwraca szczególną uwagę na implementację rozwiązań proekologicznych w budownictwie. Podczas realizacji inwestycji wprowadzane są nowoczesne technologie, które zwiększają efektywność energetyczną. W Parkur Residence zamontowano instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym, natomiast w częściach wspólnych nie zabrakło również punktów do zasilania urządzeń mobilnych.