• Aktualności
  • 16.06.2024

Talarowa Park – nowa inwestycja YIT na Tarchominie

Rozpoczęliśmy realizację nowej inwestycji, osiedla Talarowa Park. Powstający przy ul. Talarowej obiekt poszerzy lokalną ofertę mieszkaniową o prawie 130 mieszkań. Generalnym wykonawcą jest firma Kalter, a zakończenie prac zaplanowano na IV kwartał 2025 r.

Talarowa Park to nasz trzeci, obok Aroma Park i Domu Mehoffera, projekt zlokalizowany na warszawskiej Białołęce. Dzięki stałemu rozwojowi, okolica staje się coraz bardziej atrakcyjna dla mieszkańców - dzielnica przyciąga licznymi terenami zielonymi, dobrze rozwiniętą infrastrukturą, a sam Tarchomin oferuje dogodną komunikację z pozostałymi częściami miasta. Cieszę się, że możemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju Białołęki, zapewniając jej mieszkańcom wysokiej jakości przestrzenie do życia – mówi Tomasz Konarski, prezes YIT w Polsce.

imagew1bnj.png

Komfort miasta, spokój natury

Przyszli mieszkańcy osiedla Talarowa Park otrzymają do dyspozycji miejsce charakteryzujące się bogatą zielenią i nowoczesną architekturą. Zgodnie z autorską koncepcją YIT „More Life in Yards”, zaprojektowano tu liczne strefy wspólne sprzyjające relaksowi i integracji. Deweloper zadbał o zachowanie części istniejących drzew, a tereny zielone wzbogaci o starannie dobrane gatunki rodzimych bylin, krzewów i zupełnie nowych drzew. W trosce o środowisko, do ich nawadniania wykorzystana zostanie retencjonowana woda deszczowa. Dodatkowo, na terenie osiedla pojawią się domki dla owadów, sprzyjające bioróżnorodności. Garaż podziemny zapewni miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.

YIT-Talarowa-Park-5.jpg

Całość dopełnia elegancki design osiedla, bazujący na płycie klinkierowej i elementach z jasnego drewna dębowego na elewacjach. Wysokiej jakości materiały zastosowane w projekcie odzwierciedlają filozofię fińskiego designu, łącząc w sobie estetykę i funkcjonalność. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Foroom.

Tarchomin – zielona i nowoczesna część Białołęki

Talarowa Park to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości natury. Tarchomin oraz okoliczne osiedla Białołęki słyną z licznych terenów zielonych, takich jak Las Anecin, Park Picassa czy Rezerwat Przyrody „Ławice Kiełpińskie”.