Zaprojektuj indywidualnie z projektantem

ZAUFAJ EKSPERTOM

KODO od 2009 roku projektuje oraz realizuje wnętrza domów i mieszkań pod klucz – tworząc zupełnie nowy wymiar tej usługi. Zespół doświadczonych architektów, indywidualne podejście do projektu  oraz pełna koordynacja procesów związanych z pracami wykończeniowymi gwarantuje doskonały efekt końcowy. Przyszli mieszkańcy mogą cieszyć się niepowtarzalną przestrzenią, urządzoną w sposób przemyślany i odpowiadający na założenia wynikające z ich potrzeb.

   

Jak to działa?

KUPUJESZ MIESZKANIE

Skonsultuj się z przedstawicielami KODO i tuż po podpisaniu umowy ciesz się korzyściami Early Bird! W pracowni KODO możesz liczyć na pomoc przy  zaplanowaniu wykończenia Twojego wnętrza i przeprowadzić proces zmian lokatorskich.

PODPISUJESZ UMOWĘ Z KODO

Wspólnie z KODO ustalasz zakres usługi, koszty i czas wykonania poszczególnych prac.

PROJEKTUJESZ Z KODO SWOJE WNĘTRZE

Każdy projekt jest traktowany indywidualnie, łącząc doświadczenie z Twoimi preferencjami i upodobaniami. Zwieńczeniem prac jest zatwierdzenie projektu do realizacji, który KODO wykona w ramach wybranego przez Ciebie programu wykończeń.

PRZEKAZUJESZ MIESZKANIE DO REALIZACJI

Od tego momentu rozpoczyna się realizacja projektu, a termin jej zakończenia jest ustalony w umowie.

KODO REALIZUJE PROJEKT

Nad całym procesem czuwa dedykowany opiekun. Realizacje KODO są zgodne z założeniami projektowymi i zawsze ubezpieczone od wszelkich nieprzewidzianych wypadków.

WPROWADZASZ SIĘ DO GOTOWEGO MIESZKANIA

Odbierasz mieszkanie i cieszysz się nową przestrzenią do życia. Pełnię relaksu zapewnia Ci serwis gwarancyjny, z którego możesz korzystać przez 24 miesiące od daty odbioru.