• Wybór mieszkania
  • Design
  • 25.08.2020
  • 2213 wyświetleń

Jak wirtualny spacer ułatwia zakup mieszkania?

Chcesz kupić mieszkanie i zastanawiasz się, jaki układ pomieszczeń byłby dla Ciebie najkorzystniejszy? Dzięki nowoczesnej technologii wirtualnych spacerów możesz obejrzeć nieruchomości bez wychodzenia z domu i przy zachowaniu ich rzeczywistych proporcji. Przekonaj się, jakie to proste.

 

Czym jest wirtualny spacer?

Jest to multimedialna, trójwymiarowa prezentacja oparta na bazie panoramicznych zdjęć. Za pomocą myszki lub strzałek na klawiaturze umożliwia obejrzenie wnętrza mieszkania w 360o oraz dowolne sterowanie, obracanie, przybliżanie i oddalanie obrazu, przez co stwarza wrażenie fizycznej obecności. Połączenie fotografii punktami pozwala na płynne przemieszczanie się między kolejnymi pokojami.

 

Zalety wirtualnego spaceru

Nowoczesna technologia pozwala w komfortowy sposób obejrzeć przestrzeń i przyjrzeć się detalom przy zachowaniu ich rzeczywistych proporcji. Dzięki niej możesz wyobrazić sobie modelową aranżację wnętrza wraz z dodatkami i dekoracjami oraz poczuć klimat miejsca. Na wirtualną wycieczkę wyruszasz bez konieczności wychodzenia z domu, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas oraz przyspieszyć zakup wymarzonego M.

wirtualne spacery.png

Wirtualny spacer umożliwia także poznanie stanu nieruchomości – wielkość, układ i przestrzenność pomieszczeń, a także styl wnętrza i jego potencjalną aranżację. Dzięki interaktywnej wizualizacji możesz również zobaczyć mieszkanie w przekroju lub rzucie z góry. Co więcej, umożliwia ona oglądanie lokalu we własnym tempie, w dowolnym czasie oraz według własnego klucza, co podczas tradycyjnej wizyty w nieruchomości byłoby ograniczone.

 

Obejrzyj nasze mieszkania

Zakup mieszkania to ważna decyzja, dlatego w YIT stawiamy na komfort i nowoczesne technologie, kładąc szczególny nacisk na adaptację rozwiązań poprawiających m.in. możliwość oglądania lokali online. Dostrzegając potencjał wirtualnych spacerów, udostępniliśmy przy każdej inwestycji dedykowane rzuty wszystkich mieszkań. Dzięki nim możesz obejrzeć układ oraz przykładową realizację wnętrz, nawet jeśli fizycznie nie zostały jeszcze wybudowane.

100x600 virtual2.jpg

Aby skorzystać z funkcjonalności wystarczy, że klikniesz ikonę 360o przy wybranym lokalu. Zostaniesz automatycznie przekierowany do multimedialnej prezentacji składającej się z panoramicznych zdjęć. Dzięki łatwej nawigacji przeniesiesz się do poszczególnych pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka, sypialnia czy pokój dziecięcy. Korzystając zaś z ikonki w dolnym lewym rogu możesz jednocześnie oglądać wnętrze i rozkład lokalu. Funkcje te umożliwią obejrzenie interesujących Cię przestrzeni w prosty i intuicyjny sposób.