ZAPRASZAMY DO APARTAMENTU POKAZOWEGO

Design w prawdziwie fińskim stylu, najwyższa jakość wykonania, stonowane kolory, naturalne materiały oraz prawdziwa sauna – tym wyróżnia się mieszkanie pokazowe w naszej inwestycji Nordic Mokotów.

Jasny, dwustronny apartament o powierzchni niemal 67 mznajduje się na 3. piętrze i składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni z dostępem do kameralnego balkonu umożliwiającego swobodne przejście między pomieszczeniami, garderoby oraz łazienki z sauną fińską. Cały utrzymany jest w stonowanej kolorystyce. Królują w nim szarości, biele oraz naturalne drewno, a całości dopełnia podłoga z bielonego dębu. Dzięki temu, łatwiej nadać mieszkaniu odpowiedni charakter, w zależności od dobranych dodatków. W mieszkaniach Nordic Mokotów ważną rolę odgrywa również światło, które swobodnie wpada do wnętrz przez duże okna.

Meble w kuchni w kolorze złamanej bieli wykonane są na wymiar przez pracownię stolarską, aby zapewnić jak największą funkcjonalność. Na podłodze znajdują się oryginalne płytki w kształcie heksagonów.

W łazience zdecydowaliśmy się na typowo skandynawskie rozwiązania, które przywodzą na myśl fiński styl życia. Jej serce stanowi sucha sauna fińska z lipowego drewna. Dzięki przeszkleniu, wpisuje się w łazienkę optycznie powiększając jej przestrzeń.

Skandynawski styl to także umiłowanie natury i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Tarasy wyróżniają się drewnianą podłogą oraz podsufitką. Dzięki wygodnym meblom i otoczeniu roślin, są przedłużeniem salonu i sprzyjają odpoczynkowi. To właśnie z tarasu apartamentu pokazowego rozpościera się widok na południowy zachód, czyli samo Centrum Warszawy.

Jeśli chcesz znaleźć swoje mieszkanie marzeń w Nordic Mokotów i zaczerpnąć inspiracji, skontaktuj się z nami

Tymczasem, już teraz zapraszamy Cię na wirtualny spacer po apartamencie pokazowym Nordic Mokotów! Kliknij w link i rozpoczniij zwiedzanie: KLIK 

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Skontaktuj się

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Zadzwoń

Bezpłatna infolinia
Zamknij