ZAPRASZAMY DO APARTAMENTU POKAZOWEGO

Design w prawdziwie fińskim stylu, najwyższa jakość wykonania, stonowane kolory, naturalne materiały oraz prawdziwa sauna – tym wyróżnia się mieszkanie pokazowe w naszej inwestycji Nordic Mokotów.

Jasny, dwustronny apartament o powierzchni niemal 67 mznajduje się na 3. piętrze i składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni z dostępem do kameralnego balkonu umożliwiającego swobodne przejście między pomieszczeniami, garderoby oraz łazienki z sauną fińską. Cały utrzymany jest w stonowanej kolorystyce. Królują w nim szarości, biele oraz naturalne drewno, a całości dopełnia podłoga z bielonego dębu. Dzięki temu, łatwiej nadać mieszkaniu odpowiedni charakter, w zależności od dobranych dodatków. W mieszkaniach Nordic Mokotów ważną rolę odgrywa również światło, które swobodnie wpada do wnętrz przez duże okna.

Meble w kuchni w kolorze złamanej bieli wykonane są na wymiar przez pracownię stolarską, aby zapewnić jak największą funkcjonalność. Na podłodze znajdują się oryginalne płytki w kształcie heksagonów.

W łazience zdecydowaliśmy się na typowo skandynawskie rozwiązania, które przywodzą na myśl fiński styl życia. Jej serce stanowi sucha sauna fińska z lipowego drewna. Dzięki przeszkleniu, wpisuje się w łazienkę optycznie powiększając jej przestrzeń.

Skandynawski styl to także umiłowanie natury i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Tarasy wyróżniają się drewnianą podłogą oraz podsufitką. Dzięki wygodnym meblom i otoczeniu roślin, są przedłużeniem salonu i sprzyjają odpoczynkowi. To właśnie z tarasu apartamentu pokazowego rozpościera się widok na południowy zachód, czyli samo Centrum Warszawy.

Jeśli chcesz znaleźć swoje mieszkanie marzeń w Nordic Mokotów i zaczerpnąć inspiracji, skontaktuj się z nami

Tymczasem, już teraz zapraszamy Cię na wirtualny spacer po apartamencie pokazowym Nordic Mokotów! Kliknij w link i rozpoczniij zwiedzanie: KLIK 

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-922), przy ul. Nałęczowska 33, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).