Nordic Mokotów III

Oddanie do użytkowania 12/2020
Liczba mieszkań:

124

Dostępne mieszkania:

61

Więcej szczegółów

Nowe mieszkania na Mokotowie - Nordic Mokotów etap III

Ostatni etap naszej najpopularniejszej warszawskiej inwestycji. W trzeciej fazie Nordic Mokotów powstaje 7-kondygnacyjny budynek, który architektonicznie dopełni całokształtu osiedla.

Lokalizacja

Nordic Mokotów położony jest w zielonej części Mokotowa, z dostępem do parków i licznych ścieżek rowerowych. W okolicy znajdują się centra handlowo-usługowe, przedszkola oraz Tor Łyżwiarski Stegny.

Standard

Nordic Mokotów wyróżniają najlepsze fińskie standardy budownictwa. Użytkownicy docenią wysokiej jakości naturalne materiały, balkony wyłożone drewnem oraz miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Komunikacja

Nordic Mokotów jest świetnie skomunikowany z każdym punktem miasta. W zasięgu ręki znajduje się zarówno centrum, jak i lotnisko Chopina.

Dodatkowe korzyści

Obliczanie metrażu

Powierzchnia mieszkania liczona jest wg normy PN-ISO 9836:1997. Po obrysie wewnętrznych ścian mieszkania, z odjęciem pionów i ścianek działowych. Brak opłat za powierzchnię pod ścianami.

Własność gruntu

Kupując mieszkanie w Nordic Mokotów otrzymujesz pełną własność gruntu. Nie musisz martwić się o niespodziewane opłaty w przyszłości.

Miejsca parkingowe

Trzeci etap Nordic Mokotów oferuje 138 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Część miejsc wyposażona jest w instalację do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. 

 

Lokalizacja

    Skontaktuj się z nami

    Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

    Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

    Kontakt

    Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

    Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

    Zadzwoń

    Bezpłatna infolinia
    Zamknij