Nordic Mokotów III

Oddanie do użytkowania 12/2020
Liczba mieszkań:

124

Dostępne mieszkania:

60

Więcej szczegółów

Nowe mieszkania na Mokotowie - Nordic Mokotów etap III

Ostatni etap naszej najpopularniejszej warszawskiej inwestycji. W trzeciej fazie Nordic Mokotów powstaje 7-kondygnacyjny budynek, który architektonicznie dopełni całokształtu osiedla.

Lokalizacja

Nordic Mokotów położony jest w zielonej części Mokotowa, z dostępem do parków i licznych ścieżek rowerowych. W okolicy znajdują się centra handlowo-usługowe, przedszkola oraz Tor Łyżwiarski Stegny.

Standard

Nordic Mokotów wyróżniają najlepsze fińskie standardy budownictwa. Użytkownicy docenią wysokiej jakości naturalne materiały, balkony wyłożone drewnem oraz miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Komunikacja

Nordic Mokotów jest świetnie skomunikowany z każdym punktem miasta. W zasięgu ręki znajduje się zarówno centrum, jak i lotnisko Chopina.

Dodatkowe korzyści

Obliczanie metrażu

Powierzchnia mieszkania liczona jest wg normy PN-ISO 9836:1997. Po obrysie wewnętrznych ścian mieszkania, z odjęciem pionów i ścianek działowych. Brak opłat za powierzchnię pod ścianami.

Własność gruntu

Kupując mieszkanie w Nordic Mokotów otrzymujesz pełną własność gruntu. Nie musisz martwić się o niespodziewane opłaty w przyszłości.

Miejsca parkingowe

Trzeci etap Nordic Mokotów oferuje 138 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Część miejsc wyposażona jest w instalację do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. 

 

Lokalizacja

    Skontaktuj się z nami

    Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

    Kontakt

    Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

    Zadzwoń

    Bezpłatna infolinia
    Zamknij