Spokojny Mokotów

Spokojny Mokotów – Twoje zacisze w sercu miasta

Po każdym intensywnym dniu chcesz wracać do miejsca, które Cię otuli, ukoi, sprawi, że poczujesz wewnętrzny spokój. Spokojny Mokotów idealnie sprawdzi się w tej roli. Zobacz, jak możesz mieszkać. Poczuj, jak płynie życie w miejscu, które pozwala Ci naładować baterie dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

Makieta 3D

wyszukiwarka-1800x400-SM.jpg

Oferta specjalna: przy zakupie mieszkania 3- lub 4-pokojowego otrzymasz miejsce parkingowe za 1 zł

ikony-1080x1080-9_22-v8.jpgWyjątkowe części wspólne

v13.jpgZrównoważone rozwiązania

Rodzinna atmosfera

quite zone.pngMiejsce, w którym się wyciszysz

Spokojne i rodzinne miejsce na mapie Warszawy

Twój wolny czas i Twój wybór

Osiedle Spokojny Mokotów jest idealne dla osób, dla których odpoczynek nie ogranicza się tylko do czterech ścian. Na terenie osiedla powstaną dedykowane strefy: rekreacji, relaksu oraz strefa społeczna. W każdej ze stref możesz realizować się w zależności od potrzeb. Relaks na hamaku w cieniu drzew, ruch na świeżym powietrzu, a może wspólne sadzenie warzyw w ogródku sąsiedzkim? Wybór należy do Ciebie.

Architektura z klasą 

W YIT dbamy o to, aby mieszkańcy naszych osiedli codziennie mogli cieszyć się swoim otoczeniem. Przy budowie naszych inwestycji czerpiemy z naszych fińskich korzeni, projektując w duchu minimalizmu, nienachalnej elegancji oraz z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Spokojny Mokotów nie jest wyjątkiem. W przypadku tego projektu zdecydowaliśmy się na pokrycie całej elewacji budynków elegancką płytką klinkierową.

Zacisze w sercu miasta   

Mimo że inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy znajdującej się blisko centrum, możesz liczyć tu na spokój, ciszę oraz harmonię. Budynki na terenie osiedla, tak samo jak wszystkie okoliczne, nie przekraczają wysokości czterech kondygnacji. Panuje tutaj kameralna i spokojna atmosfera.

Nowoczesne rozwiązania

Z myślą wygodzie życia codziennego mieszkańców Spokojnego Mokotowa, wdrażamy nowoczesne rozwiązanie BlueBolt. Dzięki tej aplikacji możliwe jest przemieszczanie się po osiedlu bez kluczy, pestek czy pilota do garażu - wszystkie furtki oraz drzwi można otworzyć za pomocą telefonu. Dodatkowo, po wejściu do klatki aplikacja BlueBolt automatycznie wezwie windę, która zawiezie mieszkańców na ich docelowe piętro.

Wygoda i nowoczesność w pełnym wydaniu.

Gdzie każdy znajdzie swoje miejsce

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w ramach pierwszych etapów przygotowaliśmy bogatą ofertę mieszkań, pośród której każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie:

 • Etap 1A - jeden budynek, w którym docelowo znajdzie się 40 mieszkań 
 • Etap 1B - dwa budynki. Pierwszy, z 20 mieszkaniami oraz drugi, w ramach którego powstaną 94 lokale

Tu żyje się wygodnie

Jako firma z fińskimi korzeniami na pierwszym miejscu stawiamy: zrównoważony rozwój, ekologię oraz dobre relacje z lokalnymi społecznościami. Dlatego już na etapie projektowania naszych inwestycji myślimy o tym, aby przyszłym mieszkańcom żyło się wygodnie, a dzięki zastosowaniu ekologicznych rozwiązań - również w zgodzie z naturą.

v11.jpgRetencja wód deszczowych w zbiornikach

v8.jpgDomki oraz budki dla owadów i ptaków

v12.jpgŁadowarki do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych

ogródki społeczne.pngOgródki społeczne

quite zone.pngStrefa relaksu

Fotowoltaika na dachu

Fiński design i wysokiej jakości materiały 

v9.jpgStacja naprawy rowerów

Lokalizacja

Zamieszkaj w miejscu, które zagwarantuje Ci bezpośredni kontakt z naturą. Osiedle Spokojny Mokotów znajduje się w cichej, zielonej części Siekierek. Podaruj sobie nieskrępowany dostęp do zieleni. Pokochaj poranne spacery z psem, popołudniowe przechadzki z rodziną i czas spędzony na świeżym powietrzu – wszystko to masz na wyciągnięcie ręki.

Trasa do

Otoczenie inwestycji

Galeria

ESG

 • Zbiornik retencyjny na wodę

  Zbiornik retencyjny na wodę

  Przebudowujemy infrastrukturę drogową

  Przebudowujemy infrastrukturę drogową

  Samochodowe ładowarki elektryczne

  Samochodowe ładowarki elektryczne

   
  Ogrody społeczne

  Ogrody społeczne

 • Wspólne przestrzenie

  Wspólne przestrzenie 

  Około 25% terenu inwestycji to obszary zielone

  Około 25% terenu inwestycji to obszary zielone

  Światła LED z czujnikami ruchu w częściach wspólnych

  Światła LED z czujnikami ruchu w częściach wspólnych

  Działamy transparentnie - nie ukrywamy cen mieszkań

  Działamy transparentnie - nie ukrywamy cen mieszkań

Napisz do nas

Dowiedz się więcej o wybranej inwestycji. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz umówimy się na spotkanie. W biurze lub on-line.

Spokojny Mokotów
Jestem zainteresowana/y otrzymywaniem informacji marketingowych o promocjach i ofertach YIT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od YIT Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-922), przy ul. Nałęczowska 33, informacji handlowej o promocjach i ofertach pocztą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 ze zm.).
Michał Powiedziuk
Kierownik Biura Sprzedaży
Paulina Furmanek
Specjalista ds. sprzedaży

WSPARCIE KREDYTOWE 

Małgorzata Przybysz
Ekspert ds. kredytów hipotecznych