Strony lokalne:
Corporate site:
04.09.2017
  • Aktualności

Dzień otwarty Nordic Mokotów z Radio Kolor!

23 września zapraszamy na dzień otwarty Nordic Mokotów! Z tej okazji mamy dla Was same dobre informacje: I etap inwestycji dobiega końca, a pierwsze mieszkania są już w trakcie oddawania. Przyjdź, odbierz klucze i wprowadź się jeszcze w tym roku!

Nordic Mokotów to nasza pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce. Jesteśmy dumni, że pierwszy etap inwestycji dobiega końca, a budowa drugiego właśnie wystartowała. W ostatnim czasie zakończyliśmy również apartament pokazowy. Przyjdź i zachwyć się widokiem z okna na panoramę Warszawy, odpocznij na drewnianym tarasie lub zrelaksuj się w prawdziwie fińskiej saunie.

Nordic Mokotów, to również szereg ekologicznych rozwiązań – mieszkańcy mogą, m.in. zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów zarówno z napędem elektrycznym, jak i hybrydowym. Mieszkańcom proponujemy również typowo fińskie akcenty. Drewniane tarasy i balkony, a wybrane apartamenty zostaną przygotowane do wstawienia sauny.

Po więcej informacji zapraszamy na dzień otwarty.Podczas wydarzenia z biura sprzedaży będzie nadawało Radio Kolor. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, m.in. malowania buziek z motywami wymyślonymi przez dzieciaki.

Serdecznie zapraszamy – start o godz. 10:00. 

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij