• Aktualności
  • 04.09.2017

Dzień otwarty Nordic Mokotów z Radio Kolor!

23 września zapraszamy na dzień otwarty Nordic Mokotów! Z tej okazji mamy dla Was same dobre informacje: I etap inwestycji dobiega końca, a pierwsze mieszkania są już w trakcie oddawania. Przyjdź, odbierz klucze i wprowadź się jeszcze w tym roku!

Nordic Mokotów to nasza pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce. Jesteśmy dumni, że pierwszy etap inwestycji dobiega końca, a budowa drugiego właśnie wystartowała. W ostatnim czasie zakończyliśmy również apartament pokazowy. Przyjdź i zachwyć się widokiem z okna na panoramę Warszawy, odpocznij na drewnianym tarasie lub zrelaksuj się w prawdziwie fińskiej saunie.

Nordic Mokotów, to również szereg ekologicznych rozwiązań – mieszkańcy mogą, m.in. zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów zarówno z napędem elektrycznym, jak i hybrydowym. Mieszkańcom proponujemy również typowo fińskie akcenty. Drewniane tarasy i balkony, a wybrane apartamenty zostaną przygotowane do wstawienia sauny.

Po więcej informacji zapraszamy na dzień otwarty.Podczas wydarzenia z biura sprzedaży będzie nadawało Radio Kolor. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, m.in. malowania buziek z motywami wymyślonymi przez dzieciaki.

Serdecznie zapraszamy – start o godz. 10:00.