Strony lokalne:
Corporate site:
04.09.2017
  • Aktualności

Dzień otwarty Nordic Mokotów z Radio Kolor!

23 września zapraszamy na dzień otwarty Nordic Mokotów! Z tej okazji mamy dla Was same dobre informacje: I etap inwestycji dobiega końca, a pierwsze mieszkania są już w trakcie oddawania. Przyjdź, odbierz klucze i wprowadź się jeszcze w tym roku!

Nordic Mokotów to nasza pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce. Jesteśmy dumni, że pierwszy etap inwestycji dobiega końca, a budowa drugiego właśnie wystartowała. W ostatnim czasie zakończyliśmy również apartament pokazowy. Przyjdź i zachwyć się widokiem z okna na panoramę Warszawy, odpocznij na drewnianym tarasie lub zrelaksuj się w prawdziwie fińskiej saunie.

Nordic Mokotów, to również szereg ekologicznych rozwiązań – mieszkańcy mogą, m.in. zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów zarówno z napędem elektrycznym, jak i hybrydowym. Mieszkańcom proponujemy również typowo fińskie akcenty. Drewniane tarasy i balkony, a wybrane apartamenty zostaną przygotowane do wstawienia sauny.

Po więcej informacji zapraszamy na dzień otwarty.Podczas wydarzenia z biura sprzedaży będzie nadawało Radio Kolor. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, m.in. malowania buziek z motywami wymyślonymi przez dzieciaki.

Serdecznie zapraszamy – start o godz. 10:00. 

wyślij wiadomość

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

zadzwoń

Darmowa infolinia
Karolina Kędzierska
Kierownik sprzedaży
Paweł Muchowicz
Kierownik biura sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij