Strony lokalne:
Corporate site:
13.11.2017
  • Aktualności

Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie I etapu Nordic Mokotów!

Pełni dumy i radości pragniemy poinformować, że otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie Nordic Mokotów. Pierwsi lokatorzy odebrali klucze do swoich mieszkań 13 listopada, a wraz z nimi do budynku wkroczyły ekipy remontowe, które zajęły się wykańczaniem lokali.

Nordic Mokotów jest inwestycją, w której stawiamy na ekologiczne rozwiązania. Mieszkańcy mogą zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów zarówno z napędem elektrycznym, jak i hybrydowym. Proponujemy również typowo fińskie akcenty, takie jak drewniane tarasy i balkony. Aby podkreślić nasze dziedzictwo, wybrane apartamenty zostały przygotowane do montażu sauny – mówi Ewa Gąsiorek, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu YIT Development.  Elementem osiedla jest również wewnętrzne patio z ogrodem oraz nawiązujące do fińskiego stylu wystrój i funkcje części wspólnych.

 

Apartament pokazowy z widokiem na centrum Warszawy

W ramach Nordic Mokotów został udostępniony dwustronny apartament pokazowy o powierzchni niemal 67 m2. Składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni, dwóch balkonów, a także garderoby i łazienki z sauną fińską. – W apartamencie królują przede wszystkim szarości oraz biele. Niewątpliwym atutem są także elementy z naturalnego drewna oraz podłoga z bielonego dębu. Ogromną rolę odgrywa również światło, które wpada do wnętrz przez duże okna  – mówi Dorota Śledyńska, architekt w Nordic Mokotów. Ponadto, z wyższych pięter budynków można podziwiać nie tylko zieloną przestrzeń Mokotowa, ale również piękną panoramę i centrum Warszawy.

 

Mieszkania 4 i 5-pokojowe dostępne od zaraz

I etap inwestycji obejmuje 119 apartamentów o różnych metrażach. W ofercie znajdują się zarówno mieszkania kompaktowe, jak też rodzinne i dwupoziomowe – dostępne od zaraz.

 

Sprawny dojazd do centrum i na lotnisko

Nordic Mokotów obejmuje teren o powierzchni ok. 1 hektara. Zlokalizowany jest przy ul. gen. W. Sikorskiego 9, w spokojnej i zielonej części Mokotowa, z dobrym dojazdem zarówno do centrum Warszawy, jak i na lotnisko Chopina. Lokalizacja zapewnia również wygodny dostęp do komunikacji miejskiej oraz licznych ścieżek rowerowych, m.in do Wilanowa, Powsina, Konstancina czy w stronę Wisły. Dzięki lokalizacji w sercu Mokotowa, mieszkańcy będą mogli korzystać z pobliskich obiektów rekreacyjnych, np. toru łyżwiarskiego Stegny, centrów handlowo-usługowych, a także szkół i przedszkoli.

 

W sprzedaży znajduje się także drugi etap, którego budowa ruszyła we wrześniu bieżącego roku. Tylko teraz wybierać można z pełnej gamy dostępnych metraży.

wyślij wiadomość

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz lub zadzwoń.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

zadzwoń

Darmowa infolinia
Karolina Kędzierska
Kierownik sprzedaży
Paweł Muchowicz
Kierownik biura sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. sprzedaży Nordic Mokotów
Jolanta Komar
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Mariusz Warakomski
Specjalista ds. sprzedaży Aroma Park
Zamknij
Zamknij