Local sites:
Corporate site:
13.11.2017
  • Aktualności

Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie I etapu Nordic Mokotów!

Pełni dumy i radości pragniemy poinformować, że otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie Nordic Mokotów. Pierwsi lokatorzy odebrali klucze do swoich mieszkań 13 listopada, a wraz z nimi do budynku wkroczyły ekipy remontowe, które zajęły się wykańczaniem lokali.

Nordic Mokotów jest inwestycją, w której stawiamy na ekologiczne rozwiązania. Mieszkańcy mogą zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów zarówno z napędem elektrycznym, jak i hybrydowym. Proponujemy również typowo fińskie akcenty, takie jak drewniane tarasy i balkony. Aby podkreślić nasze dziedzictwo, wybrane apartamenty zostały przygotowane do montażu sauny – mówi Ewa Gąsiorek, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu YIT Development.  Elementem osiedla jest również wewnętrzne patio z ogrodem oraz nawiązujące do fińskiego stylu wystrój i funkcje części wspólnych.

 

Apartament pokazowy z widokiem na centrum Warszawy

W ramach Nordic Mokotów został udostępniony dwustronny apartament pokazowy o powierzchni niemal 67 m2. Składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni, dwóch balkonów, a także garderoby i łazienki z sauną fińską. – W apartamencie królują przede wszystkim szarości oraz biele. Niewątpliwym atutem są także elementy z naturalnego drewna oraz podłoga z bielonego dębu. Ogromną rolę odgrywa również światło, które wpada do wnętrz przez duże okna  – mówi Dorota Śledyńska, architekt w Nordic Mokotów. Ponadto, z wyższych pięter budynków można podziwiać nie tylko zieloną przestrzeń Mokotowa, ale również piękną panoramę i centrum Warszawy.

 

Mieszkania 4 i 5-pokojowe dostępne od zaraz

I etap inwestycji obejmuje 119 apartamentów o różnych metrażach. W ofercie znajdują się zarówno mieszkania kompaktowe, jak też rodzinne i dwupoziomowe – dostępne od zaraz.

 

Sprawny dojazd do centrum i na lotnisko

Nordic Mokotów obejmuje teren o powierzchni ok. 1 hektara. Zlokalizowany jest przy ul. gen. W. Sikorskiego 9, w spokojnej i zielonej części Mokotowa, z dobrym dojazdem zarówno do centrum Warszawy, jak i na lotnisko Chopina. Lokalizacja zapewnia również wygodny dostęp do komunikacji miejskiej oraz licznych ścieżek rowerowych, m.in do Wilanowa, Powsina, Konstancina czy w stronę Wisły. Dzięki lokalizacji w sercu Mokotowa, mieszkańcy będą mogli korzystać z pobliskich obiektów rekreacyjnych, np. toru łyżwiarskiego Stegny, centrów handlowo-usługowych, a także szkół i przedszkoli.

 

W sprzedaży znajduje się także drugi etap, którego budowa ruszyła we wrześniu bieżącego roku. Tylko teraz wybierać można z pełnej gamy dostępnych metraży.

Skontaktuj się

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 1997 roku , Nr 133, poz. 883 z późn. zm. ) jest YIT Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-105), ul. Twarda 18.

Dane osobowe będą przetwarzane (odpowiednio, w zależności od zakresu wyrażonej zgody) w celu realizacji formularza kontaktowego, w celach marketingowych, w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub w celu tworzenia profilów osobowościowych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim na podstawie Państwa zgody lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa . Osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole obowiązkowe

Kontakt

Darmowa infolinia biura sprzedaży
Paweł Muchowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Bożena Gorący
Specjalista ds. Sprzedaży
Dorota Śledyńska
Architekt
Małgorzata Przybysz
Menedżer ds. Kredytów Hipotecznych
Zamknij
Zamknij